Tüm Uygulamalarımız Google Play Store'da

Uygulamalarımız hakkında

Son Dakika Gündem, Basında Son Dakika, Şimdi Haberler, Ekonomi Online ve Doviz Online uygulamalarımız bir RSS Haber Okuyucu olup, tamamen ücretsiz uygulamalardır.

Bu bağlamda uygulamalarımızda yer alan haber başlıkları ve tüm içerikler Fikir ve Sanat Eserleri kanununun 36. ve 37. maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.

Uygulamamızda yer alan Tüm haber içerikleri, görsel ve ekonomik bilgiler yayıncı kuruluşlara ait olup sadece haber başlıkları olarak yer almakta ve haberin detayları için haber kaynaklarına linkler içermektedir.

Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı adı geçen uygulamalarımızın hiç biri sorumlu tutulamaz.

Tüm uygulamalarımızda yer alan BİST verileri ve Yurtiçi ve Yurtdışı Piyasa verileri 15 dakika gecikmeli, Forex ve Döviz verileri anlık olarak aktarılmakta olup, veriler TradingView tarafından temin edilmektedir.

BİST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

Ekonomi Online uygulamamızda yer alan Ekonomi Sohbet Odası içeriği TradingView tarafından sağlanmakta olup mesaj gönderebilmek için üye olunması gerekmektedir. Sohbet odasındaki tüm paylaşımların yasal sorumluluğu mesaj gönderenlere ait olup Ekonomi Online içeriklerden dolayı sorumlu tutulamaz.

Al-Sat Fikirleri bölümünde yer alan yatırım fikirleri TradingView kullanıcılarının ŞAHSİ görüşleri olup Ekonomi Online’a ait değildir. Al-Sat Fikirleri içerisinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Ekonomi Online sorumlu tutulamaz.

Uygulamamızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Ekonomi Online ve TradingView sorumlu tutulamaz.

Uygulamalarımızda yer alan Canlı Maç Verileri ve diğer istatistiki bilgiler üçüncü taraf web sitelerinden sağlanmakta olup, içerisinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Spor Gündemi uygulamamız sorumlu tutulamaz.

Tüm Radyolar ile cep telefonunuzdan internete bağlı olduğunuz sürece, birçok popüler radyo kanalından 7/24, ücretsiz, sınırsız erişim ile müziğe doyacaksınız.

Yeni Şarkılardan Eski Klasiklere, Hint şarkılarından, Metal müziğe kadar birçok müzik türüne ulaşabilirsiniz. Gündemden spora kadar birçok habere onlarca haber kanalı ile ulaşabilirsiniz.

Online Radyo Uygulamalarımız, radyo yayınlarını internete açık stream ip linkleri üzerinden almaktadır. Radyo yayınları üzerinde hiçbir değişiklik veya ekleme söz konusu değildir.

Tüm Radyo marka ve logoları yayıncı kuruluşların kendi tescilleri altındadır.

Online Radyo Uygulamalarımızda yer alan radyo kanalları, yayıncısının talebi doğrultusunda veya T.C.Kanunlarına ve genel ahlaka aykırı yayın yapıldığının tespit edildiği durumlarda uygulamamızdan kaldırılır.

Önemle belirtiriz ki sitemizde yer alan radyoların yayınlarından, haber içeriklerinden ve çaldıkları müzikler ile ilgili telif haklarından Tüm Radyolar ve Non-Stop Müzik Uygulamalarımız sorumlu değildir.

Sitemizde radyo yayınları anlık ve canlı olarak sunulmaktadır. ve Tüm Radyolar uygulamalarımız içerisinde kesinlikle müzik (mp3) indirme veya kayıt etme işlemi yapılamamaktadır.

Sitemizde Telif Haklarına aykırı bir durum görmeniz halinde lütfen info@tumradyolar.org eposta adresinden bizimle irtibata geçiniz. Herhangi bir radyo kanalında Telif haklarına aykırı bir yayın yapılması durumunda Radyo Kanalı sitemizden silinecektir.

    Copyright © 2019 Son Dakika Haberler - RSS Haber Okuyucu | Designed by WebSistem